Balıkesir Haberleri, Balıkesir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Karesispor’dan 1. Lig sözü

Lig’e çıkmak için Antalyaspor Basketbol Takımı ile oynanacak şampiyonluk maçını bekliyor. Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Büyük finale şehrimiz, taraftarımız hazır. Oyuncularımızın bilekleri güçlü, yürekleri güçlü. Antalyaspor’u yenmek için gün sayıyoruz dedi.

Kurtdereli Spor Salonu’nda pazar günü Karesispor Basketbol Takımı ile Antalyaspor Basketbol Takımı arasında oynanacak final maçı öncesi Karesi Kaymakamı Abdulkadir Demir ile Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz sporcularla bir araya gelerek motivasyon toplantısı yaptı. Antalyaspor Basketbol Takımı’nı yenmeyi arzuladıklarını belirten Başkan Yılmaz, Antalyaspor’u yendiklerinde, kurulur kurulmaz üst üste lig atlamış ender takımlardan birisi olacaklarını söyledi. Başkan Yücel Yılmaz, Büyük finale şehrimiz, taraftarımız hazır. Oyuncularımızın bilekleri güçlü, yürekleri güçlü. Antalyaspor’u yenmek için gün sayıyoruz dedi.

Başkan Yılmaz: Basketbol aşkını şehirde yaşatacağız

Basketbolun Balıkesir’de büyük bir aşkla sevildiğini belirten Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesispor Kulübü’nün bu sevginin sonucu olarak kurulduğunu söyledi. Karesispor Basketbol Takımı’nın iki yıl gibi bir sürede büyük yol kat ettiğini vurgulayan Başkan Yılmaz, Geçtiğimiz hafta cumartesi günü OGM Ankara Ormanspor’la oynadığımız maçta Kurtdereli Spor Salonu, Balıkesirli hemşehrilerimiz tarafından hınca hınç dolduruldu. Hatta yoğunluktan salona giremeyen basketbolseverler dahi oldu. Şehrimizin Karesispor’a bu denli sahip çıktığını görmek bizleri çok mutlu etti ve gelecek için heyecanlandırdı. Balıkesir’in genlerinde basketbol var. Bu kulüp kalıcı olarak Türk basketboluna hizmet edecek. Karesispor TBL’yi fazlasıyla hak ediyor. Pazar günü Antalyaspor maçını kazanarak bu hedefimize ulaşacağız dedi.

Karesispor Basketbol Takımı’nın bu güne kadar büyük bir başarı ile finale geldiğini ifade eden Karesi Kaymakamı Abdulkadir Demir, Takımımız hazır, Karesi hazır, takımımızın her zaman yanındayız. Oyuncularımız inşallah bu sene 1. Lig’e çıkma mutluluğunu bize yaşatacak. Karesispor Basketbol Takımımız’ın buralara kadar gelmesinde emeği geçen başta belediye başkanımız Yücel Yılmaz’a, koçundan sporcusuna kadar herkese teşekkür ederiz dedi.

Bir önceki yazımız olan Dursunbey Belediyesi’ne iş makinesi hibe edildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir