Balıkesir Haberleri, Balıkesir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çocuklar için evini podyuma dönüştürdü

Uzun yıllar İstanbul’da sanatçıların kostümlerini tasarlayarak diken Ülkü Gülşah Belet, Balıkesir’e yerleşerek Burhaniye ilçesindeki evinde özel tasarım kostümler tasarlayıp dikiyor. Özellikle çocuklara özel kostümler tasarlayan Belet, şu günlerde yoğun bir şekilde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için gelen kostüm talepleriyle ilgileniyor. 23 Nisan günü okullarda düzenlenecek olan programlarda sahne alacak olan çocukların aileleri ile okul yetkilileri Ülkü Gülşah Belet’i tercih ediyor.

Yoğun çalışma temposu içinde, diktiği kostümlerin provalarıyla uğraşan Belet, çocukların defile isteğini de geri çevirmedi. Asistanı Nurhayat Bilgiç ile birlikte, evin atölye salonunu bir süreliğine podyuma dönüştüren Gülşah Belet, çocuklara defile heyecanını yaşattı. Çocuk kostümleri tasarlayıp dikmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Belet, açıklamasında, “Ben Burhaniye’deki bu küçük atölyemde kostüm tasarım işiyle uğraşıyorum. İstanbul’un yoğun ve sıkıcı temposundan uzaklaşarak Burhaniye’ye yerleştim ve burada da boş durmuyorum. Atölyemde özellikle çocuk kostümleri tasarlıyorum. İstenilen her türlü kostümü de istenilen zamanda tasarlayabiliyorum. Ben çocukları çok seviyorum ve bugün onların defile isteğini geri çevirmedim. Küçük bir defile yaptık. 23 Nisan nedeniyle işlerim çok yoğun ve bu seferlik defileyi burada yaptık. Geniş bir zamanda gerçek bir podyumda bütün çocukları sevindireceğim ve onlara defile heyecanını yeniden yaşatacağım” dedi.

Defileyi izleyen çocukların anneleri, Ülkü Gülşah Belet ve asistanına teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini anlattı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi