Balıkesir Haberleri, Balıkesir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Burhaniye’de Zeyfod sezonu açıyor

Dostlar kahvehanesinde dernek üyesi gazeteci Mustafa Yüksel ile bir araya gelen Zeyfod Başkanı Dr.İbrahim Baylav, sezonun ilk eğitim toplantısının Reha Yurdakul Kültür Merkezi’nde düzenleneceğini söyledi.

Burhaniye’de, bu güne kadar önemli çalışmalara imza atan Zeytin Fotoğraf Amatörleri Derneği(Zeyfod) 3 Ekim Salı günü sezon çalışmalarına eğitim toplantısıyla başlıyor. Derneğin üye sayısının 100’ü geçtiğini anlatan Dernek Başkanı İbrahim Baylav, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi fotoğraf gezilerinin devam edeceğini söyledi. Sergiler açmayı planladıklarını anlatan Dr.İbrahim Baylav,” Sezonu 3 Ekim Salı günü saat 17.00 de Reha Yurdakul Kültür Merkezi’ndeki eğitim toplantısıyla açıyoruz. Önümüzdeki hafta sonu da Pamukkale gezimiz olacak. Daha sonra da her iki haftada bir geziler düzenlemeyi planlıyoruz. Düzenlediğimiz eğitim toplantıları da ilgi görmektedir. Sezon içinde fotoğraf sergilerimiz olacak” dedi. Zeyfod’un çok önemli işler başardığını anlatan Gazeteci Mustafa Yüksel’de, eğitim toplantılarının çok sayıda vatandaşa fotoğrafı öğrettiğini söyledi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma’da üçlü infaz başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi