Balıkesir Haberleri, Balıkesir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Ayşebacı minibüsleri modernleşecek

Büyükşehir Belediyesinde Başkan Ahmet Edip Uğur’un da yeraldığı toplantıda Ayşebacı hattında çalışan 29 minibüsün yenilenmesi kararlaştırıldı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin 2015 yılında başlattığı toplu taşımada yenileme ve dönüşüm çalışmaları devam ediyor. Yenileme çalışmaları kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un katıldığı toplantıda Ayşebacı hattında hizmet veren minibüslerin modernleştirilmesi için anlaşma sağlandı. Başkan Uğur’un makamında yapılan toplantıya Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, Genel Müdür Adil Aydın, BESOB Başkanı Fehmi Erdem, Şöförler Odası Başkan Vekili Nevzat Güneş ve Ayşebacı Minibüs Kooperatifi Başkanı Şakir Candan katıldı. Yapılan görüşmelerde Ayşebacı Minibüs Hattındaki araçların yenilenmesi için anlaşma sağlandı. 2017 model, validatörlü, alçak tabanlı, kamera sistemli, 29 adet Karsan Jest markalı araç Ayşebacı hattında Balıkesirlilere önümüzdeki aylarda hizmet vermeye başlayacak. Balıkesirlilerin daha iyi ve konforlu bir hizmet alabilmesi için Büyükşehir’in toplu taşıma araçlarında başlattığı yenileme çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Başkan Uğur, “Balıkesir Toplu Taşıma ve esnafımız ile beraber 850 araçlık büyük bir filo olduk. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir Toplu Taşıma, 1.5 yıl içerisinde yaptığı yatırım 125 milyon lira. Bu kadar yatırım yaptık. Balıkesir’e helal olsun. Balıkesir’de yaşayanlar en iyisine layık. Balıkesir daha güzel olacak, ben buna inanıyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Dutluca’ da Başkan Uysal’a pastalı kutlama başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi